Header Ads

Aurela Gace dhe Jep dhe Merr ne kengen e saj te re


Aurela eshte ne Vlore keto dite duke xhiruar videoklipin per kengen e saj te re titulli i te ciles mesojme se mund te jete "Jap e marr". Me pas ajo do rikthehet serisht ne Tirane tek "Crazy Calvin" ku do vazhdoj pjesen tjeter te xhirimeve per klipin qe pritet te dali ne muajin gusht. Kenga eshte nje perzjerje e vokaleve prej folkut jugor (zona e Vlores) dhe ritmeve electronic house. Per kete kenge, kengetarja ka bashkepunuar me Adi Hilen, ndersa videoklipi eshte prodhim i "Max Production". Fotoja e mesiperme eshte postuar dje ne rrjetet sociale dhe eshte marre ne sheshin e xhirimit, teksa Aurela po pergatiste ndryshimin e rradhes me ndihmen e Joni Pecit. 

1 comment:

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.