Header Ads

Eli Fara - Denglat


Do plaket kjo mo se la nam! Plaku mi se do te han' keto shtrigat e vogla i cmende! Hahahahahhahaha! Ptu , ptu syri i keq! Hudher, hudher! Njerzit gjithmone e ngacmojne Elin per bukurine e saj, por besoj se bukuria e Elit qendron tek personaliteti i saj.  Di si ta trajtoj dhe t'ja bej qejfin vetes dhe mbi te gjitha ndihet rehat ne "lekuren" e saj, pa bere si keto shkencetaret e reja, qe nxjerrin nje kenge dhe bejne sikur zbuluan Ameriken. Une te gjitha videot e fundit dhe kenget e Elit i kam qejf. Jane te lehta, defryese, lozonjare dhe te sjellin ne humor. Nuk e njoh personalisht, por si personazh artistik Eli eshte fiksim! ♥

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.