Header Ads

Erik Lloshi ft Fatal - Vetem kaq


Kjo eshte nje kenge shume e mire , vetem se nuk e di po teksti sikur nuk i pershtatet Erikut, pasi Eriku te jep pershtypjen e nje djali te mire, te rregullt dhe te kendoj per "vetem nje nate" nuk e di sikur....megjithse e dini ju si thone keta te urtet bejne hatane hahahhaha. Perfundimisht Eriku eshte nje nder emrat e rinj me te mire te skenes sone.

2 comments:

  1. Obobo, paska dhe me keq "6:48" - hahahaha

    ReplyDelete
  2. Hmmm, sa seksi ky Lloshi ...
    Tashi, ky çun i mire eshte se "nuk kisha une deshire te flinim bashke nje nate, dhe vetem kaq!!!"
    Kuptove ti tashi?

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.