Header Ads

Vesa Luma ft. Big Basta - Nuk do flejme


Marshalla Vesa dhe Big Basta ketu! Ne super forme dhe lezetshem qe te dy! Fillimi i kenges me pelqen shume dhe mendoj se nje version jazz do ishte i nevojshem dhe super. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.