Header Ads

Sardi - Me shikon nga lart


Nese Vedat Ademi do kishte nje vella ne muzike ky do ishte Sardi lol Po ta degjosh kengen pa vene re videon (sidomos ne refren) te duket sikur kendon Vedati., qe nese nuk e keni kuptuar ende po e themi si kompliment ketu se shume mire mund te kishim thene dhe vellai i ndonje tjetri lol. Kenga eshte e lezetshme, vec nje keshille te vogel; Ruaji ato cirrjet e vogla, sepse jane te panevojshme. Pjesa tjeter eshte perfekt. Besoj se Sardi do vazhdoj me sukses rrugen e tij muzikore. Fillim i mbare. 

Per ata qe nuk e mbajne mend, Sardi ka marre pjese ne "X Factor 2" ne skuadren e Sonit. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.