Header Ads

Eni Koci - Tek Ty


Kenga dhe me pelqen dhe nuk me pelqen nuk e di. E kam degjuar disa here dhe ende jam i pavendosur por melodia dhe refreni me pelqen shume. Videoja ne anen tjeter eshte shume ballkanase... por sa fotozhenike Eni! E kam qejf une kete.Najz! Vec nje ankese kam une, e kete e kam ne pergjithesi per kengetaret tona. Perse jane kaq serioze ne video? Pse nuk qeshin, pse nuk gezojne? Kush jua vodhi buzqeshjen kush a ma thot' dikush ta di? Serioz une serioz ti, ku shkoi buzeqeshja ku shkoi shpirt. Ja e bera dhe une nje kenge  Hhahhahaha! No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.