Header Ads

Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda - Liar


Ajjjjjjjjjjj! Shume po me pelqen kenga dhe Xhensila hot hot hot. Per kuriozitet, kjo eshte nje nder kengetaret me te kerkuara ne Albaniac dhe pse zakonisht i qendron disi larg shtypit. Personalisht pjesen e rrepit mendoj se duhet ta kishin shkurtuar gjithsesi ok, POR Elgiti ato levizjet e duarve si me qene 1994 nje ncuq i madh. Ne ato skenat bardh e zi WOW! 2 comments:

  1. hahahahahhaha me shkriveee

    ReplyDelete
  2. Me fal Elbino, po kjo mu duke Origjinal si Klon i Elvana Gjata.
    Mos te kishe shkruajtur ti emrin e saj, une do te mendoja se eshte gjithe kohes duke kenduar Elvana....... :(

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.