Header Ads

Ermal Mamaqi prezanton filmin "Femrat"


Ermal Mamaqi kete here vjen ne ekranin e kinemave me nje film te ri i cili eshte pritur suksesshem ne kryeqytetin shqiptar. Ai titullohet "Femrat" dhe me poshte mund te shikoni reklamen e plote. 
Fiksim min.1:18

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.