Header Ads

Sergio - Without UAshtu sic kishte paralajmeruar dhe ne intervisten e dhene per Albaniac ne numrin tone te fundit, Sergio eshte rikthyer kete fundvit me nje videokenge te re. Ajo titullohet "Without U" dhe ne na pelqen shume si kenga dhe videoja. Sergio eshte nje prej kengetareve te rinj me premtues ne skenen muzikore shqiptare. Mos ja ndani syte. KLIKO KETU PER TE LEXUAR INTERVISTEN E SERGIO NE ALBANIAC 1 comment:

  1. kengetar si ky behem dhe une me lal cjane keto kenge leje qe ka ritem andej nga arabia hajd mo po ketij si merret vesh asgje

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.