Header Ads

Filipinezja La Ghie kendon ne menyre te persosur "Moj e bukura More".

Ky eshte nje interpetim i kenges shqiptare "Moj e bukura More", nga nje kengetareje filipineze e cila quhet La Ghie gjate nje koncerti ne "Comedy Junction" ne Dubai. Interpretimi i saj eshte perfekt dhe mos te ju kishim thene qe eshte e huaj zor se do e kuptonit, pasi ka nje shqiptim shume te mire te fjaleve. Shume me ka pelqyer performanca! Ndiqeni.


Falenderojme Arta Rexhepin per sygjerimin e videos. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.