Header Ads

G4SHI te enjten live ne S.O.B's - Nju Jork


Te enjten me 21 nentor nese jeni ne Nju Jork, mos humbisni G4SHI_n live ne koncertin e organizuar prej Hot97. Koncerti mbahet ne klubin e njohur S.O.B's (Sounds Of Brazil) ne 204 Varick Street te Manhatanit. Shfaqja fillon ne ora nente dhe per te blere bileta ($12 online $15 ne dere) KLIKONI KETU  Mos mungoni!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.