Header Ads

Gjira - A po ta don?


Gjira ka nder tekstet me te mira ne Shqipe hahahhaa! Fiksim! "A po ta don?" eshte nje tjeter kenge e mire prej saj e cila do kisha dashur te kish basin pak me te forte ndoshta me ja ngrit volumin me i thy ca xhama lol, megjithate dhe keshtu shume e mire eshte. Tani...une e di qe Gjira tekstet i ka te pergjithshme e nuk i hedh kunja askujt, por vallai diku-dikujt o tu i djeg e po percellitet hahahhahahhaa!

/Pleqt gjith kan than 
/Shtrej kembet sa ke jorganin
/Po mu s'eshte tu ma ni
/Se ta ngrehi ta marri tanin/

/Do njerez jon t'thjesht, luftar prej natyre
/E tek do shihet prej s'largti qe lypin shkelma ftyre/

/Cka jon kto stila
/S'mund te behesh si Gjira
/Jo se po thom une por po t'thone edhe gjinja/

Duma Duma 
Duma Duma 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.