Header Ads

Ledina Celo te ka zemerLedina Celo ka konfirmuar se eshte duke xhiruar videoklipin per kengen e re "Te kam zemer". Kengetarja fillimisht kishte caktuar si date publikimi muajin tetor, por mesaduket do te duhet te presim dhe pak. Megjithese po e thame neve e dini ju, ja kur te dali kete jave lol. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.