Header Ads

Fillon sezoni i ri i Mob Wives


Sezoni i ri i "Mob Wives" ne VH1 ka caktuar tashme dhe daten premiere e cila eshte pese dhjetor. Shqiptarja Drita (djathtas ne foto gjate xhirimeve) pas ndarjes nga bashkshorti i eshte kthyer jetes si beqare duke ju perkushtuar totalisht femijeve te saj dhe biznesit. Ky sezon pritet te jete mjaft interesant dhe me nje shperthim te Renese e cila sipas lajmeve qe qarkullojne ka bere nje sherr te madh ne nje prej restoranteve te Manhatanit ne Nju Jork me nje nga grate e tjera, pasi dyshon se ajo ka shkuar me te dashurin apo burrin e saj. Drama, drama! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.