Header Ads

Genta Ismajli publikon " Anuloje"


Genta Ismajli ka bere te ditur se kete te djele do publikoje ne kanalin e saj te YouTube, kengen e re. Ajo titullohet "Anuloje" me tekst dhe muzike te Arsim Bunjakut, arranxhim te Virusit dhe hidhet ne treg nga kompania "Arboni". 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.