Header Ads

Jonny i Bleones hap Instagram


Harroni Bleonen, qeni i saj Jonny duket se brenda dites po ja kalon dhe vete kengetares per nga fansat. Ai tani ka llogarine e vete ne Instagram ku "tregon" per udhetimet e tij neper bote. Dashuria e Bleones per qenin eshte aq e madhe saqe pervec trajtimeve te shumta, i ka ndertuar dhe nje shtepi qe nga madhesia eshte me e madhe se shtepia e disave ...se ka qe dhe s'kane fare lol. Nje gje nuk mund ta mohojme, Jonny eshte shume i lezetshem e fotozhenik. Klikoni KETU per te ndjekur udhetimin e tij me familjen Qereti.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.