Header Ads

Bebe Rexha hyn ne Billboard Hot 100 me "Take Me Home"YEAAAAH! "Take Me Home" e Cash Cash ne bashkepunim me Bebe Rexha ka hyre ne listen e 100 kengeve me te mira ne Billboard (Klasifikimi me i sakte i tregut muzikor amerikan bazuar ne shitjen e kengeve). Kenga ka debutuar ne vendin e 94, pasi eshte renditur ne maje te klasifikimeve Dance (vendin e 10) dhe Mainstream Top 40 (ne vendin e 27). Se shpejti Bebe Rexha do te shfaqet dhe ne faqet e kesaj reviste, duke paralajmeruar keshtu nje vit super per kengetaren! 

1 comment:

  1. YES, ka hy dhe ne charte tjera : Australi 52, usa 94, USA mainstream 27, USA dance 10

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.