Header Ads

Cilet shqiptare do jene ne Grammy Awards sot?

Rita Ora me Jay Z dhe The Dream gjate festimeve te Grammy Awards
Vetem pak ore larg nga ceremonia me e madhe e cmimeve muzikore ne bote "Grammy Awards" dhe ne presim me padurim se cilet shqiptare do shfaqen ne tapetin e kuq. Deri tani eshte konfirmuar se Rita Ora do te jete prezente. Kengetarja ka postuar disa foto ne Instagram te cilat e tregojne duke udhetuar drejt salles ku mbahet ceremonia. Nderkohe asnje lajm nga Kristine Elezaj apo Bebe Rexha. Action Bronson eshte ne turne e nuk do jete pjesmarres. Bleona Qereti e cila ka qene prezente me pare, nuk eshte ndjere ne rrjetet sociale nese do jete prezente apo jo kete vit. JMSN duhet te jete prezent pas suksesit te dy albumeve te fundit, por asgje nuk ka bere te ditur. Mesaduket do te na duhet te shikojme me vemendje tapetin e agjensite e fotove per te mesuar dicka. Nderkohe nese ju mesoni dicka te paret na njoftoni :P 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.