Header Ads

Delfina Aziri - Miss Shkurti i revistes Playboy (Gjermani)


Nje tjeter shqiptare shpallet Miss i revistes "Playboy" ne Gjermani. Kete here eshte Delfina Aziri ajo qe eshte shpallur Miss Shkurti, prej revistes me te njohur erotike ne bote. Numri i cili ka ne kopertine modelen e njohur Kate Moss, ne brendesi te tij i ka kushtuar nje sesion te plote fotografik Delfines te cilin ne po e sjellim per ju ketu ne Albaniac. Ky eshte dhe nje lajm i mire per modelen e cila ne shkurt gjithashtu feston 20 vjetorin e lindjes. Me permasa 84-63-90 dhe gjatesi 177cm, fansja e filmave me lufte dhe muzikes rrok ka per enderr ... e cfare tjeter? Te kapi Hollivudin!

Fotografite permbajne material erotik dhe ndalohet shikimi i tyre per personat nen 16 vjeç. Per te pare sesionin e plote klikoni me poshte. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.