Header Ads

Eltina Ft Xhani - Tek Ti Dua Te Jem (Versioni akutistik) - Video


Ky version me pelqeu shume, porsi dhe kenga. Sebastian Production se fundmi ka prezantuar disa talente te reja dhe versione akustike te bukura, te cilat ja vlen ti degjoni ne kanalin e tyre ne YouTube. Kane krijuar nje grup te kendshem te rinjsh dhe eshte nje inciative per tu perkrahur. Videoja eshte e thjeshte dhe nese ne ndonje moment ju krijohet pershtypja se kane pire bar, jo siguroj qe gaboheni. Ata jane thjeshte lozonjar hahahhahahaha! Qe dua te them...duhet ta ulin nje note me poshte interpretimin se duket sikur do shperthej sheqeri ne ekran nga embelsia  e madhe dhe levizjet e kokes hahahhaha. OK ok se bej shaka, por sinqerisht me pelqen kenga. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.