Header Ads

Orgesa Zaimi - "Automatic"


Orgesa Zaimi sjell ne treg videokengen "Automatic", e cila eshte nje kenge e realizuar mire me nje video super. Nje nder femrat e rralla qe sjell pop rrok ne skenen shqiptare, Orgesa duket se me pak me shume publicitet mund te arrije suksesin e duhur. Kenget e saja jane perfekte per radio e nese "Automatic" ju terhoqi vemendjen, jepini nje te degjuar dhe videokenges tjeter "Between A Rock And A Hard Place" e cila eshte e preferuara jone nga albumi "OZ" i kengetares. Per me teper vizitoni faqen e saj zyrtare www.OZ-Rocks.com ku mund te degjoni apo shkarkoni dhe kenge te tjera. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.