Header Ads

Fatmir Doga - Being American (Reklama e filmit)


Nese deshironi te mbeshtesni kineastet shqipetare, ju rekomandojme qe te shikoni filmin "Being American" te Fatmir Doges. Nje prodhim i vitit 2013, nepermjet ketij filmi Doga dergon nje mesazh-mesimi per mbare boten duke vene ne pah se urrejtja eshte armikja me e madhe e njerezimit. Aktore te njohur boterore interpretojne ne "Being American" si, Christopher McDonald, Sienna Guillory dhe Lorenzo Lamas. Kliko ne foton e mesiperme per te pare reklamen e filmit ne YouTube. 

1 comment:

  1. Dhe kuptimi i Filmit "Amerikanet e mire, te pafajshem e njerezor"? E Zakonshme.. lol

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.