Header Ads

Noizy - Late Night


Noizy sapo ka publikuar kengen e re "Late Night" se bashku me tekstin, kenge e cila po na e shton me shume mallin e veres sidomos sot qe ketu ka plas stuhia e bores perqejf. Mua ne pergjithsi me pelqejne kenget e tij, por mendoj se ka ardhur koha per pak ndryshim dhe ritme te tjera, pasi tashme te gjithe duken se kane marre pak nga stili i tij dhe po bejne kenge me ritme te tilla (rege, karaibiane) e ky do ishte momenti i duhur per te qe te shkeputej nga pjesa tjeter. Sidoqofte no worries! Ne na pelqen "Late Night". No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.