Header Ads

Shqiptaret qe pushtuan "The Voice of Germany"

Violeta Kokollari
Gjermania ka qene e para qe ka njohur, vlersuar dhe perkrahur talentet shqiptare. Ne edicionin e fundit te "The Voice", tre talente shqiptare moren pjese suksesshem duke u perzgjedhur ne skuadra e me pas kualifikuar ne fazat perfundimtare, madje njera prej tyre Violeta Kokollari, arriti dhe deri ne parafinale ne mos gaboj. Programi ka mbaruar rreth nje muaj me pare ( po ne morem pushimet dhe na doli fare nga mendja, te na falni), dhe sot po ju sjellim interpretimet e tre vajzave ne kete konkurs duke shpresuar qe ne edicionin e ardhshem do kemi nje fituese dhe ne kete format televiziv ne Gjermani. 

Ps. Halloooooo ju andej nga Gjermania, kujtohuni ndonjehere te na e dergoni ndonje mesazh ne raste te tilla qe te ju promovojme sa me shume e te ju mbeshtesin sa me shume.1 comment:

  1. Shiko pak nga DSDS (Deutschland sucht den Superstar). Mduket qe jane paraqitur edhe kete vit disa Shqipe aty

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.