Header Ads

Ju prezantojme - Leo


Sot ju prezantojme me Leo, nje rreper me origjine shqiptare nga Nju Jorku. Ai eshte 18 vjec dhe duket se po ecen ne hapat e duhura per te arritur suksesin. Sapo ka publikuar albumin "M.C.M" (Music, Class & Milestones) te cilin mund ta blini dhe ne iTunes apo Amazon, nderkohe qe disa kenge prej ketij albumi mund ti degjoni dhe ne kanalin zyrtar te Leo ne YouTube ose per me teper vizitoni faqen zyrtare www.Officialleo.com No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.