Header Ads

Sot ne ESPN2, Elvir Muriqi lufton per titullin kampion.


Per te gjithe shqiptaret ne Amerike ju kujtojme, qe te mos harroni se sot ne oren 9 te darkes ne ESPN2 transmetohet ndeshja e boksit te Elvir Muriqit per titullin "Kampion bote". Ne do mundohemi te ju sjellim dhe foto nga kjo ndeshje, nderkohe qe po bejme tifo per Elvirin, duke shpresuar per nje fitore sot. Suksese! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.