Header Ads

Drita D'Avanzo do publikoj kenge me Method Man!!!


Ne serine e fundit te Mob Wives ne VH1, Drita D'Avanzo viziton nje studio regjistrimi per te provuar talentin e saj si rrepere, ku dhe provon te kendoje nje kenge qe e ka kompozuar vete. Ne kete moment ne studio hyn dhe rreperi i saj i preferuar MethodMan i cili surprizon Driten e me pas vendos te bashkepunoj me te. Kenga titullohet "Money Bad" dhe sipas Drites, pritet te publikohet se shpejti. Kjo nuk eshte hera e pare qe ajo shfaq talentin si rrepere, pasi shpesh here ne festat qe ka drejtuar ka kenduar kenge te Biggie Smalls, si dhe eshte ftuar ne skene gjate koncertit te Lil Kim per ta shoqeruar rreperen e famshme ne nje prej interpretimeve te saj. Me poshte ne po ju sjellim nje fragment te shkurter nga momenti i Drites ne studio. We♥Drita! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.