Header Ads

Tuna se shpejti me nje album


Ne kemi mesuar se Tuna ka kohe qe eshte ne studio per te pergatitur albumin e saj te ri. Pavarsisht se ende nuk eshte bere e ditur ndonje date e publikimit te tij, besojme se nga vera duket dhe data me e pershtatshme.  Kengetarja e hiteve "I asaj" dhe "Fenix" mendohet se ne kete album do te bashkepunoj me Babastars, me te cilet bashkepunon dhe partneri i saj Cozman, e ky mendim vertetohet disi me se miri pas remixit te "Fenix" qe ata publikuan se bashku me Ghetto Geasy ne fund te vitit qe shkoi. Sido qe te jete, duket se viteve te fundit Tuna ne muzike ka bere perzgjedhjet e duhura e jemi te sigurte qe dhe albumi i saj do jete me i miri i krejteve. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.