Header Ads

Genta Ismajli - Anuloje - Shiko videon


Genta Ismajli sapo ka publikuar videon e kenges "Anuloje" dhe marshalla ptu ptu! Videoja eshte shume seksi dhe Genta si shpirt. Allo Genta!Victoria's Secret ne linjen e dyte, po thone qe kane pa videon e shume ju ka pelqy, se c'kane nje sfilate nga fundi i vitit e po dun me shku me sfilu :))) 
Kaq hot sa ka dal e meriton vallaj! Pse kot e kemi shpallur ne Kengetaren me Seksi te 2012? Muah! 



1 comment:

  1. Futja koooooot, si videoklipi, po ashtu edhe teksti dhe muzika. Per t'mos folur per interpretimin gjithe vuajtje sikur i dhemb i gjithe trupi, por ne te njejten kohe eshte edhe e eksituar. Maaaahhhh!!!!!!

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.