Header Ads

Alban Skenderaj neser sjell "Je ti"


Alban Skenderaj ka bere te ditur se neser (e shtune 15 shkurt) do te publikoj videokengen e re "Je ti" e cila pritet te jete nje kenge pak me ndryshe nga repertori origjinal i Albanit dhe nje prej hiteve me te mira te fillimit te ketij viti. Neser e gjeni ketu ne Albaniac.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.