Header Ads

Arilena - Aeroplan


Fituesja e edicionit te dyte te X Factor Albania, Arilena Ara debuton ne tregun muzikor me kengen "Aeroplan" dhe...eshte nje debutim i mire. Kenga eshte e bukur, videoklipi rinor, stili i Arilenes i bukur. Mua me pelqen dhe pse me duket sikur Arilena ketu ka dale pak jashte vetes, gjithsesi eshte nje fillim i mbare.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.