Header Ads

Era Istrefi - A po don - Shiko Videon ketu!


O kukuuuuuuuuuuu! Hhahahhahahaha zyrtarisht e kam fiksim Eren! Videoja, kenga, pamja....BAM! Me "A po don" Era provon qe eshte cool dhe artistja e re me e vecante e momentin. Duket qarte qe ne kete kenge eshte influencuar nga Azealia Banks (Yung Rapunxel) dhe kjo eshte nje arsye tjeter per te cilen me pelqen akoma me shume. AAAAAAAAAAJJJJJJ! LOVE! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.