Header Ads

Ergi Dini shpallet fituesi i "X Factor Albania 3"


Ka perfunduar edicioni i trete i "X Factor Albania 3" dhe Ergi Dini ka mundur ne finale Saren dhe Senadin, duke u shpallur keshtu fituesi i ketij edicioni. Mes dritave, falenderimeve dhe performancave te egzagjeruara vokalisht mbyll siparin nje prej programeve televizive me te ndjekura ne vend. Megjithse neper bote ky program ka filluar te humbas shikues, ne Shqiperi vazhdon te mbetet i preferuar dhe tashme organizatoret menjehere kane filluar audicionet per edicionin e katert. Shkodra, Durresi dhe Berati do jene qytetet e para ku po mbahen keto audicione, nderkohe qe te tjera qytete do ti shtohen kesaj liste ne muajt e ardhshem. Nxitoni te merrni pjese...ky mund te jete momenti juaj! No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.