Header Ads

Zajmina Vasjari dhe Flori Mumajesi se shpejti me nje duet


A jeni gati per hitin veror te rradhes? Duket se me ngrohjen e kohes, po fillojne te vijne dhe lajmet e para nga pergatitjet per   sezonin veror. Kete here Flori Mumajesi ka zgjedhur Zajmina Vasjarin per duetin e rradhes, cka na bene te mendojme se do te jete nje kenge dance seksi me te gjitha premisat per te qene hit.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.