Header Ads

Faydee te enjten ne Tirane


Kengetari  i muzikes dance Faydee, i ber i njohur fale hiteve "Can't Let Go", "She doesn't Mind", "Unbreakable" dhe "Laugh Till You Cry" te enjten vjen ne Tirane i ftuar tek Lollipop, si pjese e turneut te tij europian. Hajde gocaaaaa go "Psycho" per kete llokumin hahahhahaha. Nejse, kengen ""Laugh Till You Cry" e kam fiksim. / A t'ka thene kush mi loqke/ qe dukesh ma bukur me makiazh?/  Fiksim! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.