Header Ads

Shiko Bebe Rexha live ne Nju Jork


Nese gjendesh ne Nju Jork dhe ke deshire te shikosh ne nje event privat Bebe Rexha te kendoj disa prej kengeve te reja te albumit debutues ky eshte shanci yt! Kete te premte ne nje vend sekret Bebe do ftoje 10 fansa per ta degjuar live ne nje ambient privat nga ora 6 deri ne 8 te darkes. Pra dy ore nen shoqerine e Bebe, muzikes se saj dhe picave te shijshme te ofruara nga vete kengetarja. Per te marre pjese ju duhet te jeni 16-24 vjec. Dergoni nje email ne adresen beberexhamgmt@gmail.com me emrin moshen dhe vendodhjen. Seleksionimi behet sot (e merkure) deri te enjten ne oren 4 te darkes dhe nese perzgjidheni do ju dergohet nje mesazh personal me adresen perkatese. Cfare prisni? Vrap se nuk keni shume kohe!!! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.