Header Ads

Ledri Vula - 100 Probleme - Shiko videon


Sic e parashikuam ne specialen e "Prive" ne Klan Kosova, Ledri nuk i qendroi do larg muzikes dhe u rikthye vetem. "100 Probleme" eshte nje kenge shume e mire me nje video super! Hey, Angela Martini eshte ne te, si do ish? Sexy Angela! Plus qe une kam dobesi per realizimet bardh e zi. E vetmja gje qe nuk me pelqen eshte qe dhe pse teksti eshte i mire, tema e une une une eshte shume e lodhur. Nese kerkon te perparoj artistikisht Ledri duhet te filloj te trajtoj tema te tjera ne kenget e tij, por per nje gje i japim te drejte, mungesa e tij eshte ndjere me shume se prezenca e disave. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.