Header Ads

Met - Don't Go


Se pari I'M A BAD BOY? PERSEEE! Perse shkojne dhe e shkaterrojne tere kengen me nje varg te tmerrshem. Ku ka bad boy qe thote une jam bad boy? OK Puff Daddy i cili nje here qe u be bad boy u largua nga skena per dhjete vjet pffff. Nejse s'mund te ja vesh dot fajin Metit per kete, fajin e ka kompozitori  i cili me qe ra fjala - nese vendos te shtosh bass drops ne kenge o mbushe komplet o line fare lol. Keto ishin verejtjet, por ne anen tjeter kenga ka nje refren suuuuuper dhe Meti nje ze  te ngrohte qe mund te perdoret shume mire per RnB. Me pelqen kaq shume refreni sa mendoj qe eshte nje prej refreneve pop me te mira te momentit jo vetem ne Shqipe, por dhe ne bote. Ai refren ne radiot Top40 do kishte bere kerdine kudo! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.