Header Ads

OMG OMG OMG OMG NANA do vij ne Shqiperi!!!


Zonja dhe zoterinj ngrihuni ne kembe, vendosni doren ne zemer dhe ne heshtje te fotojme ne skene NANA per te kenduar himnin shqiptar - Lonely.

2 minuta me vone

OK! Personalisht nuk e kam pelqyer atehere e kuptohet qe dhe sot nuk mund ta pelqej, por nje gje nuk mund ta mohoj, qe ne fund te viteve '90 NANA ne Shqiperi ka qene NONA vete e nuk ka pasur vend e cep te Shqiperise ku nuk degjoheshin kenget e tij te cilat porsi himni  i ngrinin te gjithe ne kembe. Diskot i luanin komplet albumin, cka eshte dhe nje tjeter arsye perse une vendosa te largohem nga vendi hahahhaha. Po sinqerisht, NANA ka qene jashtezakonisht i preferuar ne ato kohe, dhe ardhja e tij me 15 shkurt ne Dream City ne Tirane, shenon nje prej eventeve me te bujshme te vitit. Biletat jane shitur te gjitha dhe e vetmja mundesi per ta shikuar ne koncert eshte ose ndonje mik i forte sic e kemi zakon neve ose nese filloni pune tek Dream City kete jave. Ne ju urojme te gjithe "Lonelyve" nje nate te paharrushme dhe urojme qe te "Let it rain me ja wash at pain".  -FIN-


1 comment:

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.