Header Ads

Miss Gjermania 2013 i "ndalon" zemren Robin Krasniqit


Caroline Noeding e shpallur Miss Gjermania 2013 dhe boksieri shqiptar Robin Krasniqi (kampion europian per peshat e lehta) kane treguar per revisten gjermane "Bild" se jane te dashuruar. Bukuroshja 22 vjecare ka thene per "Bild" se ishte dashuri me shikim te pare, ndersa kampioni Krasniqi, tregon se kur takoi Caroline, i ndaloi zemra. "Ajo eshte femra e jetes sime", ka thene Krasniqi, e mesaduket gjerat jane serioze pasi cifti po mendon te bashkjetojne e jane pare duke kerkuar per nje apartament.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.