Header Ads

Russell Simmons poston "100 Probleme" te Ledrit


Russell Simmons, rreperi dhe biznezmeni i njohur amerikan, njekohesisht dhe mik i Angela Martinit, ka publikuar ne profilin e tij te Twitter (ndiqet nga 3,4 milion veta) videon e re te Ledri Vules "100 Probleme".

"Shikoni miken time Angela Martini, nje shqiptare shume seksi...prej Kanye tek i dashuri i ri gangsta..." ka shkruar Russell, perkrah videos se postuar. I njohur si personi me kontaktet me te mira ne hip-hop, le te shpresojme qe Ledri ti kete lene impresion te mire dhe ti ofroj nje kontrate diskografike. Kenga e rradhes? "What problems?" No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.