Header Ads

Shqiptaret Claudia Bello dhe Sadbere Mehmeti gjithashtu ne "Gjermani kerkon nje yll"

Kliko ne foto per te pare interpretimin e Claudias ne DSDS

Duket se shqiptaret kete here do e "mbysin" "DSDS" (Gjermania kerkon nje yll). Pervec Aneta Latifit, ne mesojme se dhe dy shqiptare te tjera kane kaluar ne fazen tjeter te ketij programi. Ato jane Claudia Bello e cila eshte me origjine nga Shqiperia. 20 vjecarja ka idhull Michael Jackson dhe Christina Aguilera.

Kliko ne foto per te pare interpretimin e Sadberes ne DSDS 

Shqiptarja tjeter quhet Sadbere Mehmeti dhe vjen nga Kosova. Ajo eshte 24 dhe thote se mendon vetem per karrieren dhe deshiron qe ta startoje ate me zotesite e saja. Ne i urojme suksese!1 comment:

  1. Budallaqja ka ba me 17 vjet nje S!x tape.....
    http://ramonastoeckli.com/index.php/monas-links/dsds-2014-kandidaten/sex-video-von-anita-latifi/comment-page-1/

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.