Header Ads

Mozzik - Kuku


Kjo eshte video e kenges  "KUKU" nga Gramoz Aliu i njohur si Mozzik dhe ne vendosem ta publikojme pasi na terhoqi vemendjen e na pelqeu. Kenga ka nje tekst me humor (/Gishtin nen hund tu nxjerr argjend/ hahahhaa /cka jane keta rrepera me ket zemre te ftohte /,/Albanian in Kosova fuck Niggas in Paris/ :P ) ritmi eshte gazmor, por pas kunjave (/Kam ngju je ma i madhi ma i miri/, /endrren milioner po ndryshe o realiteti/) mesazhi eshte i qarte; Ai qendron kundra cdo egoizmi qe egziston sot ne rrepin vendas. Kukukuuuu kukukuuu ne na pelqen kjo kenge e duhet me e pelqy dhe ju.
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.