Header Ads

Tony Dovolani ne serialin "The Exes" (Ishat)


Dhe....sic ju thashe me pare, duket se Tony Dovolani ja ka vene syrin televizionit jashte kufijve te "Dancing with the Stars". Pas disa daljesh ne programe te ndryshme tashme eshte shfaqur dhe ne serialin televiziv "The Exes" perkrah ish partneres ne spektaklin DWTS, Leah Remini e cila duket se po i paguan "borxhin". Me poshte keni nje video me humor nga aktrimi i Tony ne kete serial. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.