Header Ads

V.J nga Nju Jorku me nje kenge te re

V.J gjate xhirimeve te videoklipit te "Hands Up" 

Nje prej talenteve te reja me te preferuara ne Albaniac, V.J e hitit "Big Fat Bass", ka bere te ditur se se shpejti do publikoj nje videokenge te re. Ajo titullohet "Hands Up" dhe eshte nje bashkepunim me Rob Twizz. Kenga dhe videoja jane realizuar ne Nju Jork, ku V.J jeton qe prej fundvitit te shkuar.  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.