Header Ads

Genta Ismajli, Ardian Bujupi dhe Dj Dalool me nje kenge te re


Genta Ismajli ka bere sot te ditur se kenga e saj e rradhes do te publikohet ne muajin maj. Kengetarja i rikthehet serisht bashkepunimit me Dj Dalool i cili rezultoi i suksesshem dhe i solli hitin "Guximi" ne 2011. Kete here dyshes i shtohet dhe Ardian Bujupi duke na bere te mendojme se kenga do jete nje hit veror i padiskutueshem po ashtu si dhe "Guximi" qe na pelqeu shume. Kenga do te jete ritmike dhe mesa kemi degjuar do te titullohet Higher ose Feel Like Us dhe do kendohet ne shqip dhe anglisht. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.