Header Ads

Rita Ora - I Will Never Let You Down nga James Logan


Oki oki ky nuk eshte versioni perfundimtar POR me pelqeu shume versioni i ketij djalit James Logan qe vendosa ta publikoja DHE besoj se do ishte interesant nje bashkepunim i till me Riten. Shume cool si version!!! Luv it!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.