Header Ads

Florent Boshnjaku - Tym i zgjatun


Kam disa jave qe e degjoj kete melodi ne iPhone dhe as e kisha vene re qe ishte nje kompozim i Florent Boshnjakut i cili si gjithmon nuk zhgenjen. Me pelqen shume dhe mendova ta ndaj me ju. Kalle cigaren!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.