Header Ads

Iggy Azalea dhe Rita Ora - Black Widow - Degjoje ketu!


Albumi i ri i Iggy Azalea sapo eshte publikuar dhe ne te gjendet nje duet me Rita Ora i cili mban titullin "Black Widow". Iggy e kam pas te preferuar qe prej fillimit, perpara se te behej e njohur ne skenen nderkombetare, por problemi eshte se pas disa kengesh te publikuara ajo vazhdon te tingelloje e njejte dhe...sikur te del nga qejfi. Gjithsesi kenga eshte e bukur fale Rita Ores dhe besoj qe kane dicka ne dore. Me nje video hot mund te behet hit. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.