Header Ads

"Laughing" e G4SHI ne kolonen zanore te "A Haunted House 2"


Filmi humoristik "A Haunted House 2" fillon te shfaqet sot ne mbare kinemate amerikane dhe pervecse pritet qe te jete ne krye te listes se filmave me te shikuar te javes, permban dhe nje surprize per publikun shqiptar. Ne kolonen zanore te ketij filmi (Seria e pare e te cilit grumbulloi mbi $60 miilion dollare), perfshihet dhe kenga "Laughing" nga rreperi shqiptar G4SHI. Albumin mund ta gjeni ne te gjitha pikat e shitjes dhe dyqanet online. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.